O intelioWATCH

intelioWATCH - Hodinky do nepohody!

 

06

 

Hodinky intelioWATCH slučují funkci hodinek, telefonu a lokátoru. Díky tomu můžete snadno a pohodlně dohlížet na vaše blízké a můžete s nimi být neustále v kontaktu. Vše ovládáte z přehledné mobilní aplikace.

Vyšší úroveň bezpečí: Vaše aktivní děti mají možnost okamžitého spojení s vámi a s dalšími členy rodiny. Komunikujte se svými blízkými, ať jsou kdekoliv, mějte dohled nad jejich polohou a pohybem a buďte v případě ohrožení informováni IHNED! 

 

ukázka na mapě

 

SOS tlačítko: Když se cítí dítě ohrožené, stiskne tlačítko SOS a vy budete pomocí aplikace včas upozorněni. Můžete tak zjistit, co se děje, uklidnit dítě či ověřit, že šlo jen o planý poplach.


Bezpečné telefonování: Sami určíte, kdo se dovolá vašemu dítěti a komu se dovolá vaše dítě. V aplikaci vytvoříte seznam až dvaceti telefonních čísel. Z hodinek se dítě jednoduchým stisknutím tlačítka dovolá na dva ze zadaných kontaktů, na hodinky se dovolají všichni členové rodiny ze seznamu. NIKDO JINÝ.

 

hi-baby-wherecom-8-1442566617_660x0

 


Příjemné nošení: Hodinky intelioWATCH jsou lehoučké a zaoblené, takže nepřekáží při hře ani na výletech. Řemínek a povrch jsou z příjemného omyvatelného silikonu, který je zdravotně bezpečný. Výdrž baterie 1 – 5 dní. Vhodné pro Apple iOS a Android.


unwnamed-2_1

 

 

Certifikace:  Naše společnost zavedla a udržuje systém managementu kvality dle ISO 9001, systém environmentálního managementu dle ISO 14001, systém managementu bezpečnosti informací dle ISO/IEC 27001, systém managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001 a systém managementu společenské odpovědnosti dle ČSN 01 0391